איך לטוס עם חתול או כלב מישראל לאנגליה בצורה עוקפת

דרישות הכנסת בעלי חיים בטיסה לאנגליה מגדירות שכול חייה חייבת לטוס ללא ליווי "כקרגו" המשמעות היא שבעל החיים יהיה מחויב לעבור הליך בירוקרטי מורכב יותר והעלויות של כל ההטסה גבוהות משמעותית ויש צורך לעבוד מול עמילות מכס למטרת הנפקת שטר המטען וביצוע צ'ק-אין לבעל החיים בטרמינל המטענים העלות הממוצעת היא 250-300$ לבעל חיים.

במקביל עלויות ההטסה של בעל החיים כקרגו יקרה באופן משמעותית, עלות ממוצעת של בעל חיים מישראל לאנגליה יתחיל מ 1300$ויעלה בהתאם למשקל סוג ותאריכי טיסה, בנחיתה בעל החיים יועבר למכס וימתין בין 2-20 שעות עד לשחרורו ממכס בעלות בין 700-850$,


מעבר לעלויות הגבוהות להטסה ישירה קיימים גם חיסונים ואישורים מיוחדים המתבצעים רק מספר ימים מוגבל לפני ההטסה, ויש צורך בהמתנה לקבלת אישור מרשויות המכס באנגליה כדי להטיס את בעל החיים.


לפני מספר שנים נתקלנו בבעיה במסלול ההטסה הישיר כאשר חברת המכס לא הייתה מספיקה לראות ולאשר את הכניסה לפני שהחיסונים והאישורים היו פגי תוקף, מה שגרם לטיסה להידחה שוב ושוב ובמקביל בעל החיים היה צריך לקבל חיסונים נוספים במקביל להנפקת האישורים בשנית.


ובניסיון לגשר על הבעיה ולמסור בבטחה את בעל החיים לבעליו באנגליה האלצנו להיות יצירתיים, ולאחר בדיקות מרובות בנושא מצאנו פיתרון, הטסה למדינה גובלת באנגליה והכנסת בעל החיים בצורה יבשתית\ימי ולאחר תיאום המסמכים והאישורים כדי לאפשר מעבר למדינה גובלת ומעבר יבשתי\ימי לאנגליה וקביעת מסלול הגעה נוצר שירות הטסה עוקפת לאנגליה.


לאחר חישוב ההוצאות הכולל יוצא זול משמעותית להטיס בעל חיים בצורה עוקפת מאשר לנסות להטיסו בצורה ישירה לאנגליה, ומאז ועד היום אנחנו מדריכים לקוחות אך לבצע את ההטסה העוקפת בעצמם או מבצעים עבורם את ההטסה בשירות מלווה מוטס.


לרכישת חבילת הטסה מישראל לאנגליה בצורה עוקפת לחצו כאן


0 צפיות

צרו קשר או מלאו את הפרטים לקבלת מידע נוסף או הצעת מחיר, ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שירות לקוחות

 

ימים א-ה  16:00-08:00


טלפון:0795301381

 972-522830469+ Whatsapp

 

Petstravelltd@gmail.com

@All Rights Reserved To Pets Travel LTD 2012

 

Created & Design by Cosmic Link