סיפור הצלחה - 2017

בין אם זה היה הדרכה איך להטיס בצורה תקינה את בעל החיים שלהם, או טיפול וליווי צמוד עם מלווה מוטס לכל אורך הדרך - Pets Travel Israel הייתה שם לתת מענה אנושי מקצועי וחם.


מספר המלצות מלקוחות:


מלווה מוטס מישראל לאנגליה דרך צרפת אני מנצלת את ההזדמנות לכתוב לכם תודה רבה... היה נעים מאוד לעבוד מולכם, גם ברגעים הקשים נתתם מענה מהיר ואדיב. זו פעם שנייה שהמשפחה שלי נעזרה בכם להטסת הכלבים שלנו, שנה שעברה העברתי להורים שלי את הכלב שלהם,סמי דרך צרפת בסיוע מקצועי שלכם מרחוק. היינו מרוצים ולכן שוב יצרנו איתכם קשר ואשמח להמליץ עליכם גם בעתיד. ידענו שפיט נמצא בידיים טובות לאורך כל הדרך.. תודה רבה לעליזה שהייתה המלווה הצמודה של פיט מהטיסה ועד המפגש המרגש, לאבידן שתמך בנו ""מאחורי הקלעים" ותודה ענקית למיטל על השירות האדיב, האכפתיות, והליווי החם לאורך כל התהליך . נטע, דוד ועלמה (הקטנה).


מלווה מוטס מניו יורק לישראל זהו סופו של תהליך ארוך ומתיש של חודשיים שנגמר באושר שמילים לא יתארו. לכול צוות פטס טרוול ובמיוחד לאבידן תודה שאפשרתם לזה לקרות ולאבידן תודה אישית על הצומת לב וההשקעה שבלעדיה הנסיכה שלי לא הייתה מגיעה. לכול מי שצריך להטיס בעל חיים זה המקום היחיד להפקיד את הרכוש הכי יקר שלכם. ושוב תודה לאבידן שסבלת אותי מעבר לשעות העבודה ובסופי שבוע.


לכתבה המלאה

https://www.petstravel.org.il/success-stories0 צפיות

צרו קשר או מלאו את הפרטים לקבלת מידע נוסף או הצעת מחיר, ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שירות לקוחות

 

ימים א-ה  16:00-08:00


טלפון:0795301381

 972-522830469+ Whatsapp

 

Petstravelltd@gmail.com

@All Rights Reserved To Pets Travel LTD 2012

 

Created & Design by Cosmic Link