top of page
Cat and Working
Dog Wash
 • האם מומלץ לטשטש את בעל החיים במהלך הטיסה?
  לא!. מרבית בעלי החיים טסים בתא המטען של המטוס באזור מבודד לבעלי חיים בעל וסת טמפרטורה ורמות חמצן. בעקבות לחץ ברומטרי בזמן הטיסה בעל החיים עלול להוריד את רמת החמצן בגופו ולקבל דום לב במידה והוא מקבל חומר הרדמה.
 • איך ניתן להטיס את כלב או חתול לאנגליה?
  דרישות הכניסה לאנגליה דורשות הטסת קרגו - כלומר בעל חיים שטס ללא מלווה (גם במידה ואתם נמצאים על אותו המטוס), מבחינת ההליך הוא ארוך ודורש בירוקטייה רבה במקביל לאישורים מהמכס בשני המדינות(נושא שיוצר עיקוב זמנים ועשייה מרובה של האישורים. בעקבות ביקוש רב וקושי בנושא יצרנו שירות הטסה עוקפת שעוברת דרך מדינות גובלות לאנגליה תוך התאמת האישורים והחיסונים למעבר.
 • אני מעוניין לייבא גור לישראל האם אפשר להשתמש בשירותכם?
  לא. משום שהארגון שלנו נועד לעזור בעלי חיים, אנחנו לא יכולים לסייע עידוד להבאת כלבים או חתולים חדשים לישראל למעט מקרים מיוחדים של ייבוא כלב שירות.
 • מה קורה לבעלי החיים בטיסות קונקשיין?
  כאשר בעל החיים טס בטיסה ארוכה ויש קונקשיין יש לוודא קודם כל שכל המסלול טיסה מתבצע עם אותו חברת התעופה! ואין שימוש בחברת, במקביל בהתאם לחברת התעופה, קיים צוות קרקע שמטפל בבעלי החיים בזמן הקונקשיין במידה והקונקשיין יותר מ-3 שעות, לרוב חברות תעופה מציאות טיסות ללא אזורים מבודדים לבעלי החיים וללא צוות קרקע, חשוב להבין שללא הדברים הללו בריאותו של בעל החיים בסכנה ממשית! למידע נוסף צורו קשר
 • מאיזה גיל ניתן להכניס בעל חיים לישראל?
  רק לאחר גיל 4 חודשיים ובתנאי שעבר את כל החיסונים הדרושים, וניתן לספק שירות מלווה מוטס במידת הצורך לייבוא בעל החיים לישראל.
 • האם ניתן להטיס חתולה בתא הנוסעים
  כן. ישנן חברות תעופה המתירות לבעלי חיים קטנים העומדים בדרישות (לרוב עד 8 ק"ג) לעלות לתא הנוסעים ביחד עם הבעלים שלהם. חשוב לזכור שהדבר צריך להיבדק באופן שותף מול חברת התעופה, משום שמידות בעל החיים יכולות לחרוג מהמותר.
 • כיצד אוכל לוודא שיש לי את כל החיסונים והאישורים הנדרשים כדי למנוע בעיות בזמן הטיסה?
  כיום לא קיים גוף ממשלתי אחד המספק את כל המידע הדרוש להעברת בעל חיים ממדינה למדינה, וזאת מכיוון שקיימות דרישות שונות בכל מדינה וכך גם בחברות התעופה, שירות הדגל שלנו חבילת הטסה נועד לספק לכם את סך המידע הרלוונטי עבור ההטסה הקרובה כדי לא לקחת סיכונים.
 • האם יש בדיקות מיוחדות להכנסת כלב או חתול לישראל
  נכון ל-2016 על מנת להיכנס לישראל בעל החיים מחויב לעבור בדיקת דם נוגדני כלבת, רק לאחר מכן ניתן להיכנס לישראל, במידה ושאר האישורים והחיסונים תקינים. חשוב לזכור! יש מדינות שלוקח להן לבצע בדיקה זאת בין 2-4 חודשים, לכן יש להתחיל נושא זה בהקדם האפשרי
 • חוץ מהחיסונים מה עליי לעשות כדי להטיס את בעלי חיים?
  רוב מדינות העולם דורשות חיסון כלבת ובדיקת נוגדנים, מאידך ישנם חיסונים מסוימים שצריכים להיעשות כדי לצאת או להיכנס ממדינה למדינה, בנוסף ישנם מספר חיסונים מומלצים שנועדו לשמור על בריאות בעל החיים שלכם בזמן הטיסה, ובמקביל יש למלא אחר הוראות הבירוקרטיות הדרושות כדי לצאת ולהיכנס למדינות הרצויות.
 • כמה זמן מראש צריך להתחיל את התהליך המקדים אם ברצוני לטוס לאירופה עם החתול?
  זה תלוי במדינה, עדיף להתחיל מספר חודשים מראש כדי למנוע מצב בו בעל החיים יצטרך להמתין מספר חודשים על מנת לעבור את סף הדרישות, וכתוצאה מכך יישאר מאחור לסוף תקופת החיסונים. לרוב 4 חודשים מראש יהוו מספיק זמן על מנת לסדר את כל המסמכים, אישורים והחיסונים הדרושים.
 • איך אוכל לדעת איזה חברת תעופה יכולה להטיס את בעל החיים שלי?
  50% מחברות התעופה המסחריות יכולות להטיס בעלי חיים, אך רק 20% מחברות התעופה יכולות לספק תנאים בתקן להטסת בעלי חיים וגם לא כל מטוס של חברת התעופה יכול לתת את התנאים הדרושים לבעל חיים, לכן יש צורך להשתמש בגוף מקצועי היכול לבדוק לכם את הנושא לעומק לפי יעד, תאריך, חברות תעופה, אזור מבודד ומקומות במטוס לבעלי החיים.
 • הבן שלי נמצא בחו"ל ואני רוצה להביא לו את החתולה שלו מה עלי לעשות?"
  ניתן להטיס את בעל החיים בשני דרכים – הטסה ללא מלווה כקרגו – או מלווה מוטס מטעמנו. לרוב שירות מלווה מוטס יהיה זול יותר מהטסה ללא מלווה ויחסוך זמן המתנה רב במכס לבעל החיים.
 • ציטוט משרד החקלאות בישראל סעיף 11, יבוא כלבים/חתולים לישראל:"
  "לא מולאו דרישות השירותים הווטרינריים במלואן, יוחזרו הכלבים/החתולים לארץ המוצא, יושמדו או יועברו להסגר עפ"י החלטת המנהל ובכפוף לתנאיו".
 • What safety measures does PetsTravel take to ensure the well-being of pets during transportation?
  PetsTravel prioritizes the safety and well-being of all pets during transportation. We use specially designed, secure carriers to transport animals, ensuring they have adequate space, ventilation, and comfort during the journey. Our vehicles are equipped with climate control systems to maintain a comfortable temperature for pets, and our drivers are trained to handle and care for animals during transit. Additionally, we adhere to all relevant safety guidelines and regulations to guarantee the highest level of protection for every pet in our care. Our team is dedicated to providing a stress-free and safe experience for both pets and their owners.
WHATAPP%20ICON_edited.png
bottom of page